Zarejestruj się    Przypomnij hasło
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku.

Posnet Temo HS EJ, to przenośna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Wyposażono ją w wytrzymały akumulator polimerowy, który po jednorazowym ładowaniu zapewnia wydruk 50 000 wierszy paragonu.

Na uwagę zasługują również: gotowość na euro, duży, 2-liniowy niebieski wyświetlacz z regulacja jasności oraz szybki i cichy mechanizm drukujący.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ współpracuje z komputerem w dwojaki sposób: za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez Bluetooth.

Funkcjonalny desing, prosta obsługa i niewielkie gabaryty czynią z niej idealne urządzenia do pracy mobilnej.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Pierwsza drukarka fiskalna z funkcją elektronicznego zapisu kopii paragonu.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E, to połączenie nowoczesnej technologii i ergonomicznej budowy.

Została wyposażona przez producenta w dwa niebieskie, alfanumeryczne wyświetlacze oraz klawiaturę opartą na swithach.

Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że wymiana papieru w urządzeniu odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj".

Drukarka komunikuj się z komputerem za pomocą złącz RS-232 lub USB.

Novitus Deon E wspiera akceptację kart płatniczych, współpracuje z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid.

Więcej
Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Wysokiej klasy drukarka fiskalna, z funkcją łatwej wymiany papieru easy load.

Elzab Mera E, to urządzenie fiskalne, które realizuje zapis kopii paragonów na elektronicznym nośniku danych. Została wyposażona w funkcję prostej wymiany papieru (easy load).

Możliwość zaprogramowania bardzo dużej bazy towarowej sprawia, że drukarka idealnie sprawdzi się w składach, hurtowaniach, hipermarketach, supermarketach i innych placówkach o szerokim asortymencie.

Urządzenie to gwarantuje komfortowe warunki pracy, dzięki szybkiemu wydrukowi paragonów (32 linie/s) dwóm protokołom komunikacyjnym i obcinaczowi papieru.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Funkcjonalna, nowoczesna drukarka fiskalna, z możliwością wydruku faktur VAT.

Drukarka fiskalna Novitus Delio E została wyposażona w mechanizm elektronicznego zapisu kopii paragonów - dane wydruków zapisują się karcie SD.

Drukarka ta daje możliwość obsługi systemów kart stałego klienta oraz płatności kartami.

Urządzenie dedykowane jest do wszystkich punktów handlowych, które wyposażone są w system komputerowy.

Niezwykłe cechy tej drukarki z pewnością zostaną docenione przez placówki o dużym asortymencie i natężeniu ruchu klientów - supermarkety, hipermarkety, hurtownie itp.

Więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną i funkcją zaprogramowania dowolnej waluty.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ to urządzenie, które posiada funkcję współpracy z komputerem, wydruku faktur, zmiany waluty ewidencyjnej oraz monitora transakcji (która umożliwia współpracę z systemami video-monitoringu sklepowego).

Posnet Thermal HS EJ znajdzie zastosowanie w sieciach przemysłowych oraz usługowo - handlowych (hipermarkety, supermarkety), sklepach kosmetycznych, odzieżowych, hotelach, szpitalach i przychodniach, hurtowniach, kinach, teatrach, salonach motoryzacyjnych, i wielu innych.

Więcej

Novitus Bono E

Novitus Bono E

W ofercie Novitusa pojawiła się mała drukarka stacjonarna z elektroniczną kopią paragonu - Novitus Bono E. Duży wyświetlacz klienta oraz szybki i cichy mechanizm drukujący to dodatkowe atuty urządzenia.

WIĘCEJ

Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD

W ofercie firmy Posnet pojawiła się nowa drukarka - Thermal HD. Została ona stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności stanowiska kasowego oraz ułatwieniu zarządzania placówką handlową.

WIĘCEJ

Zakup kasy rezerwowej

Zakup kasy rezerwowej

O zakupie kasy rezerwowej decyduje Podatnik. Warto jednak pamiętać, że w przypadku awarii podstawowej kasy fiskalnej i braku rezerwowej, nie można prowadzić sprzedaży towarów i usług.

WIĘCEJ

Ulga na zakup kasy

Ulga na zakup kasy

Podatnikom mającym obowiązek zakupu urządzenia fiskalnego, przysługuje odliczenie w wysokości 90% ceny zakupy (nie więcej jednak niż 700 zł) każdej z kas.

WIĘCEJ
Posnet

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU - wersja pomarańczowa
Sugerowana cena netto
1 099,00 PLN
1 351,77 PLN brutto
Porównaj produkty Poleć znajomemu Dodaj opinie Zapytaj o produkt
Kup Teraz!
Zdjęcia
Filmy
Więcej zdjęć
Więcej filmów

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS to jednostanowiskowe urządzenie, które zostało stworzone z myślą o pracy w niewielkich placówkach usługowych i handlowych. Różnorodne funkcje kasy można skonfigurować do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu znajdzie ona zastosowanie w biurze, gabinecie lekarskim, niedużym sklepie, kiosku, czy w kancelarii prawnej. Posnet Bingo HS jest urządzeniem dwustacyjnym - oznacza to, że kopia oraz oryginał paragonu drukowane są na papierze. Kasa fiskalna firmy Posnet - Bingo HS - dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: ekstrawaganckiej z pomarańczowym paskiem oraz eleganckiej grafitowo-czarnej.

Kasa wielowalutowa - gotowa na Euro

Kasy fiskalne Posnet Bingo HS mają możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której rejestrowana jest sprzedaż. Walutę ewidencyjną można zmienić wyłącznie po wykonaniu raportu dobowego, a przed wydrukiem  paragonu fiskalnego. Zmiany takiej można dokonywać tyle razy, ile dostępnych jest raportów dobowych.

Wygodna klawiatura ułatwiająca obsługę

Duże i czytelnie opisane klawisze zapewniają komfort pracy z kasą fiskalną Posnet Bingo HS. Wyposażono je w nakładkę antyrefleksyjną, dzięki której są widoczne pod każdym kątem. Klawiatura kasy fiskalnej wyposażona jest dodatkowo w pięć klawiszy szybkich, do których można przyporządkować towary, raporty, rabaty i wiele innych funkcji. Urządzenie posiada wyjątkowo intuicyjny interfejs użytkownika, co czyni je niezwykle prostym w obsłudze.

Rozbudowane możliwości raportowania

Posnet Bingo HS EU to kasa fiskalna, która posiada szeroko rozbudowane możliwości raportowania. Istnieją dwie grupy raportów: zerujące - po wykonaniu zerują statystyki, których dotyczą czytające, które podczas wykonywania jedynie odczytują statystyki.

Duże, czytelne wyświetlacze

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS wyposażona jest w dwa wyświetlacze. Ten dla operatora to podświetlany na bursztynowo, duży alfanumeryczny wyświetlacz LCD 2 x 16 znaków,  w którym można konfigurować kontrast, czas podświetlenia oraz jasność. Drugi, to wyświetlacz z przeznaczeniem dla klienta, numeryczny LED - 8 cyfr.

Szybki, termiczny mechanizm drukujący

Szybki mechanizm drukujący 50 mm/s (16 linii/s) jest cechą wyróżniającą  kasę fiskalną Posnet Bingo HS. Przystosowany jest do druku na popularnym, na rynku polskim, papierze o szerokości 28mm. W urządzeniu zastosowano termiczny mechanizm, który  jest dwustacyjny - oznacza to, że drukuje zarówno oryginały jak i kopie paragonów fiskalnych.

Współpraca kasy z peryferiami

Kasa Posnet Bingo HS EU wyposażona jest w funkcję „parametry komunikacyjne”, która pozwala określić jakie urządzenia peryferyjne mogą współpracować z urządzeniem na poszczególnych portach. Kasa może bowiem pracować z wagą, skanerem, czy komputerem - przy czym z PC możliwa jest również komunikacja on-line. Do urządzenia można równie podłączyć multiplekser, który udostępni użytkownikowi dodatkowe gniazdo PS2 oraz dwa gniazda COM.

Trzy rodzaje zasilania

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS zasilana jest z zewnętrznego zasilacza sieciowego. Została również wyposażona w wewnętrzny akumulator SLA (kwasowo-żelowy) 6V / 1,2 Ah, którego parametry zostały dobrane w taki sposób, by mógł on pracować przez okres ok. 5 lat - czyli do momentu zapełnienia się pamięci fiskalnej urządzenia. W przypadku braku zasilania zewnętrznego kasy fiskalnej, akumulator zapewni wydruk jeszcze 6000 wierszy. Urządzenie Posnet Bingo HS może być również zasilane 12V ładowarką samochodową, która umożliwia ciągłą sprzedaż bezpośrednio z samochodu, bez konieczności zabierania kasy do ładowania.

Najważniejsze cechy kasy Posnet Bingo HS EU:

  • Eurofiskalizacja - wielowalutowość
  • Baza towarowa: 1 000 towarów
  • Interfejs komunikacyjny 1 x RS-232
  • Obudowa w kolorze grafitowym lub pomarańczowym
  • Komunikacja on-line z komputerem
  • Nakładki antyrefleksyjne na klawiaturę
  • Łatwa wymiana papieru
  • Niewielkie rozmiary
  • Szybki mechanizm drukujący


POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM
Warszawa
Telefon
22 250 16 20
POLEĆ ZNAJOMYM


twitter.com    facebook.com    blip.pl
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Aktualności

Informacje z branży fiskalnej: wiadomości z rynku, kasy fiskalne, drukarki fiskalne.

Artykuły

Artykuły branżowe dotyczące kas i drukarek fiskalnych.

Firmy

Tylko najlepsze firmy oferujące kasy i drukarki fiskalne w Twoim mieście.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Novitus, Elzab, Posnet odpowiednie dla Twojej firmy.

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne Novitus, Posnet, Elzab odpowiednie dla Twojej firmy.

Prawo

Kwestie formalne i prawne dotyczące drukarek i kas fiskalnych.

Porady

Sprawdzone i praktyczne porady do zastosowania w Twojej firmie.

Kursy

JUŻ WKRÓTCE: Praktyczne i teoretyczne kursy i szkolenia on-line.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące branży fiskalnej.

Forum

JUŻ WKRÓTCE: Forum dla producentów, dealerów i użytkowników sprzętu fiskalnego.

Download

Pliki do pobrania: foldery produktowe, instrukcje obsługi, zdjęcia i wiele więcej.

Kontakt

Pełne dane kontaktowe: formularz kontaktowy , telefon, fax, mail i inne.

 
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.